Maisto papildai iš užsienio: mano džiaugsmai perkant juos!

Užpraeitas ruduo ir praeitas pavasaris man buvo itin sunkūs: trūko energijos ir optimizmo, nebuvo noro nei džiaugtis gyvenimu, nei apskritai gyventi. Po to išsiaiškinau, kad mano organizmui ženkliai trūko vitamino D… Keletą mėnesių pavartojus vitamino D maisto papildus atsigavau! Po to supratau, kad mano vartojami vitamino D maisto papildai pagaminti iš avies vilnos (fui!).

Tada nutariau, kad reikia apsivalyti organizmą ir sustiprėti dar labiau, tad pradėjau domėtis įvairiais kitais maisto papildais. Domėjausi domėjausi ir supratau, kad maisto papildų pasirinkimas Lietuvoje yra labai skurdus, maisto papildai čia brangūs, didžioji dalis maisto papildų Lietuvoje turi visokių nebūtinų saldiklių arba yra pateikiami kiaulių odų bei kaulų kupinose kapsulėse (dvigubas fui).
Galiausiai spjoviau į visas riboto pasirinkimo vaistines Lietuvoje ir jau laukiu ketvirto maisto papildų siuntinio iš užsienio! Šiame puslapyje pateikiu ką ir kaip užsakinėju bei kiek už ką moku. Nieko neraginu, nieko neskatinu: domėkitės ką perkate ir kam jums to reikia patys.
P. S. Jei kam aktualu gyvūnų neišnaudojimas, visi mano perkami maisto papildai yra veganiški!

Turinys:

  • #1. „Vegetology“ Omega-3, vitaminas D3, multivitaminai iš vegetology.eu
  • #2. Taurinas, vitaminas K2, aktyvinta anglis iš amazon.co.uk
  • #3. „Vegetology“ Omega-3 iš vegetology.eu
  • #4. Pipirmėčių aliejus kapsulėse, maisto papildai virškinimui, vitaminas C iš natureshealthbox.co.uk
  • #5. „Viridian“ vitaminas D3, „Nutribioticals“ probiotikai iš amazon.co.uk
  • #6. „Deva“ kalcis—magnis, „Yoga Nutrition“ vitaminas B-12 iš amazon.co.uk

#1. „Vegetology“ Omega-3, vitaminas D3, multivitaminai iš vegetology.eu

Ką pirkau: 3 buteliukus „Vitashine“ 2500 TV vitamino D3 maisto papildų (60 tablečių buteliuke), 3 buteliukus „Opti3“ Omega-3 maisto papildų (60 kapsulių buteliuke), 3 buteliukus „VegVit“ multivitaminų (90 tablečių buteliuke)
Kiek mokėjau: 83.58 € (pristatymas nemokamas)
Užsakymo data: 2017 m. balandžio 20 d.
Siuntinio gavimo data: lygtais 2017 m. balandžio 28 d.
Elektroninė parduotuvė: https://www.vegetology.eu/
Įspūdžiai: Elektroninė parduotuvė patogi ir patikima, prekių pristatymas greitas, maisto papildai kokybiški ir su ilgu galiojimo termimu. Verta pirkti kelis maisto papildų buteliukus vienu metu, nes tada būna nuolaidų (pvz. 3 buteliukai už dviejų kainą). Kiekvienas naujai elektroninėje parduotuvėje apsilankęs lankytojas, perkantis bent už 45 €, gauna net 15 € nuolaidą! Jei norite būti šokiruoti, apsilankykite Veggo.lt ir pažiūrėkite kokia mano pirktų maisto papildų kaina ten!
„Vegetology“ Omega-3 ir multivitaminai patiko, o vitaminą D norėčiau pabandyti kitokios firmos: „Vegetology“ vitaminas D3 turi kažkokį saldumą, o man norėtųsi neutralumo.

„Vegetology“ Omega-3, vitaminas D3, multivitaminai iš vegetology.eu Siuntinio turinys

#2. Taurinas, vitaminas K2, aktyvinta anglis iš amazon.co.uk

Ką pirkau: 1 buteliuką „Now“ taurino (buteliuke 250 kapsulių po 1000 mg), 2 buteliukus „Innopure“ vitamino K2 (90 tablečių buteliuke), 2 buteliukus „Innopure“ aktyvintos anglies (120 kapsulių buteliuke)
Kiek tai kainavo: 57.43 GBP + 6.49 GBP už pristatymą ir pakavimą
Užsakymo data: 2017 m. balandžio 21 d.
Siuntinio gavimo data: lygtais 2017 m. gegužės 3 d.
Elektroninė parduotuvė: https://www.amazon.co.uk/
Įspūdžiai: Amazon’as nenuvylė, daugiau nelabai ką apie tą užsakymą pamenu.
„Now“ tauriną kapsulėse mano organizmas priėmė kur kas džiugiau nei prieš tai vartotą „MyProtein“ tauriną miltelių pavidalu (pastarasis turėjo kažkokį nenatūralų skonį). „Innopure“ aktyvintos anglies kapsulės mano organizmui pasirodė daug mielesnės nei prieš tai vartotos „Sorbex“ ar „Sanitas“ aktyvintos anglies kapsulės (pastarosios neretai šiek tiek ėsdavo rėmenį ir šiaip jų sudėtyje esančia želatina nedžiugindavo).

Taurinas, vitaminas K2, aktyvinta anglis iš amazon.co.uk Siuntinio turinys

#3. „Vegetology“ Omega-3 iš vegetology.eu

Ką pirkau: 6 buteliukus „Opti3“ Omega-3 maisto papildų (60 kapsulių buteliuke)
Kiek mokėjau: 72.80 € (pristatymas nemokamas)
Užsakymo data: 2017 m. rugsėjo 20 d.
Siuntinio gavimo data: 2017 m. rugsėjo 26 d.
Elektroninė parduotuvė: https://www.vegetology.eu/
Įspūdžiai: Sutaupyti daugiau nei 50 € tikrai smagu (užuomina: Veggo.lt)!

„Vegetology“ Omega-3 iš vegetology.eu Siuntinio turinys

#4. Pipirmėčių aliejus kapsulėse, maisto papildai virškinimui, vitaminas C iš natureshealthbox.co.uk

Ką pirkau: „Viridian: Peppermint Oil Plus“ (90 kapsulių buteliuke), „Viridian: High Potency Digestive Aid“ (150 kapsulių buteliuke), „Lamberts: Vitamin C, 1000 mg“ (60 tablečių buteliuke)
Kiek mokėjau: 56.14 GBP = 64.45 € (pristatymas kainavo 9.99 GBP)
Užsakymo data: 2017 m. spalio 6 d.
Siuntinys išsiųstas: 2017 m. spalio 10 d.
Siuntinio gavimo data: 2017 m. spalio 23 d.
Elektroninė parduotuvė: https://www.natureshealthbox.co.uk/
Įspūdžiai: Elektroninė parduotuvė patikima ir patogi, bet prekių pristatymas galėtų būti spartesnis.
Šiame siuntinyje man aktualiausias buvo pipirmėčių aliejus kapsulėse „Viridian: Peppermint Oil Plus“, kurį galima įsigyti ir Lietuvoje iš biovaistine.lt už 32.90 € (2017 m. spalio 24 d.). Kadangi gyvenu Vilniuje, „Viridian: Peppermint Oil Plus“ atsisiuntimas iš biovaistine.lt būtų kainavęs dar 2 €. Jei iš natureshealthbox.co.uk būčiau pirkęs tik šį maisto papildą, jis man būtų kainavęs (19.99 + 9.99) * 64.45 / 56.14 = 34.42 €! Išlošiau jau dabar! Įvertinus tai, kad siuntinyje buvo dar du maisto papildai (kurių šiuo metu Lietuvoje nenusipirksi niekur), darau išvadą, kad svetur geriau!

Pipirmėčių aliejus kapsulėse, maisto papildai virškinimui, vitaminas C iš natureshealthbox.co.uk Siuntinio turinys

#5. „Viridian“ vitaminas D3, „Nutribioticals“ probiotikai iš amazon.co.uk

Ką pirkau: „Viridian: Vitamin D3, 2000 TV“ vitamino D3 maisto papildų (150 kapsulių buteliuke), „Nutribioticals: Bio-Cultures Complex“ probiotikų (180 kapsulių buteliuke). Užsakyme dar buvo įvairių maisto produktų.
Kiek tai kainavo? Maisto papildai kainavo: 42.98 GBP + 11.32 GBP už pristatymą ir pakavimą. Visas žemiau nuotraukose parodytas krepšelio turinys kainavo 131.23 GBP = 152.66 €.
Užsakymo data: 2017 m. spalio 22 d.
Siuntinio gavimo data: 2017 m. spalio 31 d.
Elektroninė parduotuvė: https://www.amazon.co.uk/
Įspūdžiai: Siuntinys atkeliavo greičiau nei tikėjausi! Daugiau įspūdžių turbūt bus vėliau!
Ekol. šilkmedžio uogų 1 kg kaina (be siuntimo) gavosi: 12.99 GBP = 15.12 € (Lietuvoje pigiau už 20 € šiuo metu nerandu niekur).
Ekol. bolivinės balandos 1 kg kaina (be siuntimo) gavosi: 7.99 GBP = 9.30 € (Lietuvoje geriausiu atveju kaina beveik tokia pat, bet daug kur brangiau).
Ekol. moliūgų sėklų 0.5 kg kaina (be siuntimo) gavosi: 6.50 GBP = 7.57 € (Lietuvoje galima įsigyti ir pigiau, ir brangiau).
Açaí milteliai fantastiškai geri! Juos naudojome naminių bananinių ledų pagardinimui — likome be galo sužavėti!

„Viridian“ vitaminas D3, „Nutribioticals“ probiotikai iš amazon.co.uk „Viridian“ vitaminas D3, „Nutribioticals“ probiotikai

#6. „Deva“ kalcis—magnis, „Yoga Nutrition“ vitaminas B-12 iš amazon.co.uk

Įspūdžiai: Vitaminas B-12 kokybiškas ir maloniai natūraliai saldus. Kalcio-magnio papildas irgi kokybiškas (kur kas maloniau vartojamas nei kadaise Lietuvoje pirktas „Calcigran Forte“), bet, turbūt, ne pats geriausias rinkoje, nes kaip suprantu, kalcį geriausia vartoti miltelių pavidalu.

„Deva“ kalcis—magnis, „Yoga Nutrition“ vitaminas B-12 iš amazon.co.uk „Deva“ kalcis—magnis, „Yoga Nutrition“ vitaminas B-12

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.