Gydančios, sielą raminančios dainos

Phil Collins — Another Day In Paradise

Jei turi stogą virš galvos ir šiek tiek maisto ant stalo, dar ne viskas taip blogai tavo gyvenime. Ar dažnai susimąstai kur miega, ką valgo ir kaip jaučiasi gatvėje gyvenantis, abejingumą ir pagiežą iš aplinkinių matantis, kiekvieną dieną už būvį kovojantis žmogus? Pagalvok apie tai.
Phil Collins daina „Another Day In Paradise“ priverčia susimąstyti, kitu kampu pažiūrėti į savo situaciją ir suprasti, kad tai, ką tu turi, galbūt yra ne taip jau ir mažai.

Nat King Cole — Smile

„Smile, what’s the use of crying?“, — retoriškai klausiama 1954 m. išleistoje pusiau liūdnoje, pusiau šviesioje dainoje pavadinimu „Smile“, kuriai muziką parašė pats Charlie Chaplinas. Iš pradžių norisi su mintimi nesutikti, tam priešintis, bet kontrargumentų atrasti nepavyksta. Verta šią dainą prisiminti sunkiomis akimirkomis ir tyliai sau ją paniūniuoti. Nuostabi daina!

Enigma — Return to Innocence

Atsukanti laiką atgal, nukelianti į ateitį, visą gyvenimą tarsi filmą prasukanti, užburianti, kerinti, gyventi įkvepianti. Štai tokia visą pasaulio išmintį savyje turinti Enigmos „Return to Innocence“ daina. Ne ką mažiau įspūdingas jos vaizdo klipas, parodantis, kad laimę sudaro ne kažkokie didžiuliai turtai ar kelionės pasaulio krašto beieškant. Laimė slypi paprastuose kasdieniuose dalykuose, tereikia atsimerkti, širdį atverti.

Don’t be afraid to be weak
Don’t be too proud to be strong
Just look into your heart, my friend
That will be the return to yourself
The return to innocence

And if you want, then start to laugh
If you must, then start to cry
Be yourself, don’t hide
Just believe in destiny

Don’t care what people say
Just follow your own way
Don’t give up and use the chance
To return to innocence

Kitos dainos

Israel Kamakawiwo'ole — Over The Rainbow & What A Wonderful

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.